Галасаванне

Як прагаласаваць

Каб прагаласаваць трэба:
1) зарэгістравацца
2) калі вы ўжо зарэгістраваныя - ўвайсці (т.е. увесці свой логін і пароль).
3) зайсці на старонку галасавання nd.zolak.org/golos
4) выбраць, які ўдзельнік вам падабаецца, і насупраць яго імя паставіць кропку ў кружочак.
5) націснуць кнопку "Голас". Адзін чалавек можа прагаласаваць адзін раз у кожнай намінацыі.

=

Кто пригонял тачки из Грузии?

Кстати вот нормальные ребята, гоняют машины из Грузии, Европы и США.
Там у них еще расчет пошлины есть. Оставлю ссылку на их сайт вдруг кому пригодится Автомобили из Грузии и США

Лепшая публікацыя 2017

Бартошевич Светлана, "Уехать в Америку и вернуться"
0% (0 голосов)
Гараеўскі Сяргей, цыкл фільмаў
0% (0 голосов)
Киселёва Татьяна, цикл фотографий
0% (0 голосов)
Мельянец Сергий, "6 мифов про настоящую любовь"
78% (77 голосов)
Пукшанскі Аляксандр, цыкл матэрыялаў з Віцебскай вобласці
5% (5 голосов)
Синявская Инна, "Медвежья сказка"
1% (1 голос)
Талівінская Наталля, "Планета Вясна"
4% (4 голоса)
Яску Ирина, "Семья растит пять детей, живёт на съёмной квартире и радуется жизни"
12% (12 голосов)
Всего голосов: 99

Намінацыя "Выяўленчае мастацтва 2017"

Каваленка Валера
0% (0 голосов)
Крывушкін Расціслаў
14% (1 голос)
Кулеш Вольга
0% (0 голосов)
Кулеш Максім
0% (0 голосов)
Кулеш Павел
14% (1 голос)
Кулеш Яна
0% (0 голосов)
Кулікоўскі Алег
0% (0 голосов)
Пуціліна Амелія
0% (0 голосов)
Пуціліна Ангеліна
0% (0 голосов)
Сіняўская Яраслава
0% (0 голосов)
Сіняўская Ясенія
43% (3 голоса)
Сіпач Анастасія
14% (1 голос)
Цярохiна Варя
14% (1 голос)
Всего голосов: 7

Музычная намінацыя 2017

Кулеш Аляксандр
6% (2 голоса)
Ламака Максім
0% (0 голосов)
Мельянец Сергій
77% (27 голосов)
Сербіна Аляксандра
3% (1 голос)
Скарабагатая Ала
9% (3 голоса)
Скарабагатыя Вера і Александрына
0% (0 голосов)
Тоўсцік Светлана
6% (2 голоса)
Всего голосов: 35

Мультымедыйная намінацыя 2017

Базылёва Дзіяна
0% (0 голосов)
Кулеш Павел
6% (1 голос)
Прусава Ірына
0% (0 голосов)
Рэдута Анна
6% (1 голос)
Сіняўская Іна
22% (4 голоса)
Залетило Виктор
67% (12 голосов)
Всего голосов: 18

Мультымедыйная намінацыя 2015 - галасаванне

Касцюкевіч Дзмітрый (дар) 3 фота (Зімовы Навагарудак, У Вязынцы, На вадасховішчы)
54% (7 голосов)
Цярохіна Таццяна, Каваленка Зміцер «Беларусь мая сінявокая»
0% (0 голосов)
Міклашевіч Вольга, Цярохіна Таццяна, Каваленка Зміцер ролік на верш Рыгора Барадуліна
46% (6 голосов)
Всего голосов: 13

Музыкальная номинация 2015 - голосование

Роліч Любава, 8 год, цымбалы, "Палянка"
12% (40 голосов)
Скарабагатая Таццяна Александрына, 8 год, "Мы кожны дзень сустракаемся зноў"
10% (34 голоса)
Надзея Бутровіч, 6 год, "Ходзікі"
9% (32 голоса)
Касцюкевіч Іван, 10 год, "Беларусь мая блакітнавокая"
8% (29 голосов)
Скарабагатая Вера, 10 год, "Я кажу да Госпада"
10% (36 голосов)
Камоцкая Ліліана, 12 год, вакал "Зямля мая"
7% (24 голоса)
Кулеш Александр, 13 год, "Белавежская Пушча" (гітара)
1% (3 голоса)
Гормаш Яўген, 16 год, "Дарога дадому" (балалайка)
0% (1 голос)
Мельянец Сергій (дар), "Поўнач"
9% (30 голосов)
Гормаш Павел (дар), "Таямнічы сад", віяланчэль
8% (26 голосов)
Водар (група), "Зіма", "Іду"
12% (41 голос)
Татьяна Кіслюк и Глорыя Заляціла (група) - "Ты мой Бог"
1% (4 голоса)
Бутровічы Данііл (15 год), Сяргей (14 год), Дзмітрый (12 год) "Адкупіў Ён мяне"
7% (24 голоса)
Дзмітрый Каваленка песня Юліі Міцько «Бэз»
6% (20 голосов)
Кулікоўскі Алег " Паланез" М. Агінскага
0% (1 голос)
Цімафей і Дамініка Прыстаўкі "Гімн Скарыны"
0% (0 голосов)
Всего голосов: 345

Изобразительное искусство 2015 - голосование

Шыдзейка Арцём, 6 год, "Тры ангелы"
13% (4 голоса)
Казначэеў Павел, 8 год, 2 малюнкі
0% (0 голосов)
Варвара Цярохіна, 9 год (3 работы)
6% (2 голоса)
Котаў Арцём, 11 год, У госці да бабулі
0% (0 голосов)
Казначэева Анастасія, 12 год, 3 работы
3% (1 голос)
Сіпач Анастасія, 12 год, скульптура
19% (6 голосов)
Кулікоўскі Алег, 13 год, 3 работы
9% (3 голоса)
Паўлава Насця, 14 год, Пасха
0% (0 голосов)
Чайкіна Аліна, 14 год, 5 работ
3% (1 голос)
Данільчанка Святаслаў, 18 год, Залатая рыбка
0% (0 голосов)
Стэльмак Татьяна, 18 год, Нясвіж
6% (2 голоса)
Аксана і Дамініка Пташнікава (сям'я), сурвэтка "Спелыя каласкі"
3% (1 голос)
Данільчанка Святлана, (дар.), 3 выцінанкі
0% (0 голосов)
Шынкарова Елена (дар), альбом для фотаздымкаў
6% (2 голоса)
Рымкевіч Дар'я, 16 год, Рымкевіч Арсеній,9 год, Рымкевіч Ульяна,7 год 4 сумесныя работы
6% (2 голоса)
Макоўская Віалетта, 7 год, Букет кветак
0% (0 голосов)
Макоўская Елізавета, 10 год, Восеньская фоторамка
6% (2 голоса)
Заляціла Марта, 6 лет, Восень
0% (0 голосов)
Заляціла Глорыя, 15 год,магніты
0% (0 голосов)
Міклашевіч Сафія , 6 год, Бісерные кветкі
0% (0 голосов)
Пуціліна Ангеліна, 10 год
0% (0 голосов)
Пуціліна Амелія, 8, год
0% (0 голосов)
Чарняўскі Іван, 11 год
19% (6 голосов)
Цярохiна Варя, 9 год, Каваленка Валера,7 год, Цярохiн Елисей, 4 гады
0% (0 голосов)
Всего голосов: 32

У фінал Конкурсу-2014 выйшлі 22 удзельникі

Чтобы проголосовать надо войти или зарегистрироваться. Один человек может проголосовать один раз
0% (0 голосов)
Кулеш Марыя
1% (1 голос)
Дымман Давід
11% (9 голосов)
Данільчанка Святаслаў
0% (0 голосов)
Сыса Таццяна
0% (0 голосов)
Пiнчук Вольга
0% (0 голосов)
Янкоўская Вiка
0% (0 голосов)
Заляціла Глорыя
24% (19 голосов)
Сямейны ачаг
1% (1 голос)
Зоркi Забылi Зьзяць
3% (2 голоса)
Мельянец Сергій
3% (2 голоса)
Скарабагатая Ала
3% (2 голоса)
Мазго Вольга
13% (10 голосов)
Трудава Алiна
18% (14 голосов)
Скарабагатая Вера
18% (14 голосов)
Сузько Зоя
0% (0 голосов)
Шыдзейка Арцём
0% (0 голосов)
Чарняўская Анна
0% (0 голосов)
Каваленка Змiцер, Цярохiна Таццяна
0% (0 голосов)
Мiкола Пташнiкаў
0% (0 голосов)
Васіленка Насця, Марына, Алеся
0% (0 голосов)
Тамашэўская Рэната
0% (0 голосов)
Васіліса Пятрушка
8% (6 голосов)
Гузнянок Ганна
0% (0 голосов)
Всего голосов: 80

Інтернет-галасаванне 2014

Фестываль "Каласы пад сярпом Тваім" распачаў інтернет-галасаванне.

Галасаванне на сайце працягнецца да 1 верасня. Удзельнікі, якія набралі найбольшую колькасць галасоў, прымуць удзел у фінальнай частцы фестывалю.

Глядзець работы удзельнікаў можна тут, а прагаласаваць можна тут.

Намінацыя «Выяўленчае мастацтва», узрост 17 год і болей

Сцяшэнка Даша - "Спакушэнне"
18% (2 голоса)
Купчанка Аляксандр - "Жыццё атрымалася", разьба па дрэву http://nd.zolak.org/node/844
9% (1 голос)
Данiльчанка Даша - Партрэты
27% (3 голоса)
Данiльчанка Святаслау - "Мелодыя горада", графiка, "Горад будучага", графiка
45% (5 голосов)
Всего голосов: 11

Намінацыя «Мультымедыя», узрост "Дарослыя"

Каваленка Змiцер, Цярохiна Таццяна - Фота
78% (7 голосов)
нет
22% (2 голоса)
Сергий Мельянец. «Дзiунае падабенства)»
0% (0 голосов)
Всего голосов: 9

Намінацыя «Музычная», катэгорыя "Сям'я"

Скарабагатая Эмiлiя, Ульяна, Ян - «Зоркi Забылi Зьзяць»
60% (15 голосов)
«Сямейны ачаг» Гормаш - «Беларусь старонка родная»
20% (5 голосов)
Ягор Прыстаўка, Цімафей і Дамініка «Шматдзетныя»
12% (3 голоса)
Скарабагатая Ала, Вера, Александрына «Ціхая ноч»
0% (0 голосов)
Скарабагатая Ала, Александрына, Вера, Ульяна, Марта, Эмілія « Шчасця і міру»,«Шалом, мае сябры!», «Любоў Хрыста»
8% (2 голоса)
Всего голосов: 25

Намінацыя «Музычная», узрост "Дарослыя"

Гормаш Павел - «Таямнiчы сад», вiяланчэль
17% (4 голоса)
Мiкола Пташнiкау і «TESAURUS» - «Сынонiм духа»
13% (3 голоса)
Мельянец Сергій - «Табе пяю»
30% (7 голосов)
Скарабагатая Ала - «Бачу Бога кожны дзень»
39% (9 голосов)
Мельянец Сергій, вершы
0% (0 голосов)
Всего голосов: 23

Страницы

Вход в систему
Подписка на RSS - Галасаванне